Zjistit dostupnost:

Zámek d´Este

Vítejte v našem pohádkovém ubytování, kde se spojuje šarm historie s moderním komfortem. Zámecký komplex, obklopený malebným zámeckým parkem a nádhernou přírodou,  nabízé neopakovatelný zážitek z pobytu a exkluzivní ubytování pro ty, kteří hledají únik z každodenního shonu, a chtějí si užít okouzlující atmosféru něčeho výjimečného.

Zámecké pokoje jsou zařízeny s péčí o každý detail a nabízejí harmonii mezi klasicismem a moderním designem.

Při pobytu se můžete těšit na elegantní zámeckou restauraci, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy připravené s láskou k gastronomii a respektu k místním tradicím. 

Náš tým šéfkuchařů se zaměřuje na sezónní suroviny, a nabízí vám jedinečný gastronomický zážitek.

Pro ty, kteří touží po odpočinku a relaxaci, nabízíme privátní zámecké wellness a oddechové prostory, kde si můžete dopřát uvolňující masáže a lázeńské procedury v péči o tělo v jedinečném prostředí.

Vaše návštěva Vám bude nejenom pobytem, ale i cestou do minulosti spojenou s pohodlím a relaxací moderní doby.

Jsme hrdi na to, že můžeme přivítat hosty, kteří ocení krásu a jedinečnost našeho zámeckého ubytování.

POBYTOVÉ BALÍČKY

Momentálně nemáme k dispozici žádné pobytové balíčky. Klasické ubytování si prosím rezervujte v sekci Rezervace.

RESTAURACE

Vítejte v naší zámecké restauraci, kde se setkává bohatství gastronomie s neopakovatelným kouzlem historie. Naše restaurace je umístěna ve vznešených prostorách zámku, kde se nesou stopy minulosti a každý detail vytváří atmosféru jedinečného a exkluzivního stravovacího zážitku.

Více informací

WELLNESS

V našem privátním zámeckém wellness se spojuje krása historie s maximálním pohodlím a relaxací. Tento exkluzivní prostor je určen pro ty, kteří hledají únik od každodenního shonu a touží po intimním zážitku v nádherném zámeckém prostředí.

Více informací

SVATBY

Svatba na zámku je považována za romantickou a pohádkovou událost. Zámek Vám nabízí krásné a historické prostředí pro slavnostní obřad a oslavu. Náš svatební koordinátor je připraven splnit veškerá Vaše přání a očekávání a pomoci Vám vykouzlit nezapomenutelný životní zážitek.

Více informací

EVENTY

Náš zámek je místem, kde se setkávají nejen historie a pohodlí, ale i kde se konají nezapomenutelné události a eventy. Pro naše hosty připravujeme různorodé akce a oslavy, které spojují krásu našeho historického prostředí s radostí a radovánkami.

Více informací

ZÁMECKÝ FARMAPARK

V našem zámeckém farmaparku můžete prožít rodinný den plný zábavy, vzdělávání a relaxace v jedinečném prostředí, které spojuje kouzlo historického zámku s radostí z pobytu na farmě.

Více informací