Zážitkové vouchery

DARUJTE RADOST

Rozveselte své blízké nebo přátele tím, že jim darujete nezapomenutelný zážitek! Zakupte nyní náš dárkový voucher a dopřejte jim možnost vybrat si z naší široké nabídky produktů nebo služeb. Každý voucher je zárukou radosti a překvapení. Věnujte dárek, který zanechá trvalý dojem!

Objednání voucheru:

Telefonicky: +420 777 579 999
E-mailem: rezervace@zamek-d-este.cz

Zde je výčet voucherů, kterými darujete radost:

PRIVÁTNÍ WELLNESS – 60 MINUT

Privátní wellness zahrnuje elegantní relaxační zónu, kde si naši hosté mohou odpočinout ve vzduchu plném klidu, privátní hydromasážní vířivou vanu, privátní saunu. Jemné osvětlení a harmonická hudba vytvářejí ideální atmosféru pro odpočinek a regeneraci.

Relaxační balíček pro dvě osoby v privátním wellness studiu na 60 minut.

Cena 1 500 Kč

PRIVÁTNÍ PIVNÍ LÁZNĚ – 60 MINUT

Jste milovníkem blahodárného zlatavého chmelového moku? Pak je tento relaxační balíček přesně pro Vás. Lahodný mok si vychutnáte nejen při jeho konzumaci, ale také při pivní lázni. Těšíme se na Vás!

Relaxační balíček pro dvě osoby v privátní pivní lázni na 60 minut.

Cena 2 500 Kč

KLASICKÁ THAJSKÁ MASÁŽ – 60 MINUT

Vyzkoušejte terapeutickou sílu pravé thajské masáže. Dopřejte si pravou proceduru, jejímž průvodcem vám bude zkušená masérka přímo z Thajska.

Masáž krásně prohřeje tělo, uvolní svaly a zklidní vaši mysl.

Relaxační procedura pro jednu osobu.

Cena 1 300 Kč

 

AROMA THAJSKÁ MASÁŽ – 60 MINUT

Vyzkoušejte terapeutickou sílu pravé thajské masáže. Dopřejte si pravou proceduru, jejímž průvodcem vám bude zkušená masérka přímo z Thajska.

Masáž krásně prohřeje tělo, uvolní svaly a zklidní vaši mysl. Tato masáž je oproti klasickým thajským masážím více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, ale věnují se uvolnění svalového napětí celého těla.

Relaxační procedura pro jednu osobu.

Cena 1 500 Kč

HYDROJET – SUCHÁMASÁŽNÍ VANA – 20 MINUT

Preferujete při masáží absolutní soukromí? Ulevte si od svalového napětí, aktivujte svůj metabolismus a dodejte vašemu tělu pocit absolutní relaxace v nejmodernější a nejefektivnější suché masážní vaně, která Vás masáží provede od začátku do konce, a nechá Vás pocítit pocit absolutní relaxace a uvolnění.

Relaxační procedura pro jednu osobu.

Cena 600 Kč

OXYGENOTERAPIE – REGENERACE KYSLÍKEM – 30 MINUT

Kyslík je blahodárný. Dodejte energii vašemu mozku i svalům a zregenerujte tělo při fyzické i psychické únavě. Oxygenoterapie je jednoduchá a bezbolestná procedura, při které přes speciální trubičku vdechujete nosem 95% koncentrovaný zvlhčený kyslík. Tato procedura je doporučována při onemocnění plic, srdečních problémech, bolestech hlavy a dalších obtížích. Oxygenoterapie také posiluje obranyschopnost organismu, pomáhá s redukcí stresu a migrény, a přínosně dokáže ovlivnit i vysoký krevní tlak, cukrovku a další onemocnění. Hodina oxygenoterapie se vyrovná až 2týdennímu pobytu v horách.

Relaxační procedura pro jednu osobu.

Cena 300 Kč