Zámecké pokoje

Naše zámecké pokoje nabízí jedinečný blend historie, elegance a moderního pohodlí. Pokoje jsou zařízeny s precizností a citlivostí k historickým detailům, zároveň však poskytují moderní vybavení pro maximální komfort s pohodlnými postelemi a moderními amenitami, jako jsou Wi-Fi a televize, abyste si užili dokonalý spojenec klidu a luxusu.

Okna našich pokojů otevírají nádherné výhledy do okolní krajiny či do krásně upravených zámeckých zahrad. Vstupní haly a chodby nesou atmosféru staletí, a při každém kroku se můžete ponořit do bohaté historie tohoto zázračného místa.

Dvoulůžkový pokoj Superior

Elegantní dvoulůžkový pokoj v zámeckém stylu o velikosti 20m2, který potěší svou útulností každého svého návštěvníka. Menší, přesto velmi příjemné zázemí ideální pro ubytování krátkodobého charakteru od 1 do 3 dní. Na pokoj nelze umístit přistýlku ani dětskou postýlku.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Příjemný dvoulůžkový pokoj v zámeckém stylu o velikosti 25m2 vhodný pro páry hledající příjemné soukromí. Na pokoj nelze umístit přistýlku ani dětskou postýlku.

Dvoulůžkový pokoj Luxury Deluxe

Prostorný pokoj o velikosti 30m2, který nabízí dostatek místa pro manželskou postel a velkou rozkládací pohovku pro další 2 osoby. Hledáte-li zámecký pokoj, který nabízí dostatek místa nejen pro Vás, ale i Vaši rodinu, pak jsou pokoje Luxury Deluxe tou správnou volbou pro Vás.

King´s Suite

Unikátní příležitost si žádá unikátní místo. Slavíte významné jubileum, a chcete Vaši oslavu spojit s něčím výjimečným? V tomto apartmánu se budete cítit jako skutečný král. Apartmán nabídne to pravé privátní zázemí pro Váš speciální pobyt, zázemí které předčí Vaše očekávání. Exkluzivně a pouze ve spojení s tímto pokojem naleznete denní vstup do wellness po celou dobu Vašeho pobytu.