Vítejte v naší zámecké restauraci

Místo, kde se setkává bohatství gastronomie s neopakovatelným kouzlem historie. Naše restaurace je umístěna ve vznešených prostorách zámku, kde se nesou stopy minulosti a každý detail vytváří atmosféru jedinečného a exkluzivního stravovacího zážitku.

Interiéry restaurace odrážejí noblesu zámecké architektury, a přestože jsou nádherou samy o sobě, jsou spolu s nimi spojeny prvky moderního designu a pohodlí. Každý stůl je pečlivě prostřen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a soukromí pro naše hosty.

Náš tým zkušených šéfkuchařů spojuje tradiční recepty s moderní kreativitou, aby vytvořil jídla, která osloví vaše chuťové buňky. Menu je pečlivě sestaveno tak, aby reflektovalo sezónní suroviny a regionální speciality. Naše restaurace je místem, kde se kulinářská mistrovství setkává s vynikajícím servisem.

Široký výběr lahodných vín z nejlepších vinařství

Můžete se těšit na vynikající jídlo a nápoje, restaurace disponuje překrásnou terasou nebo zahradou, kde si můžete vychutnat pokrmy pod širým nebem. Ať už si přejete romantickou večeři ve dvou nebo rodinnou oslavu, naše zámecká restaurace je ideálním místem pro nezapomenutelný gastronomický zážitek.